KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8023064

nr 802 3064

Akvarell

Gunlög Engberg, sjöjungfru, signerad, 18x12

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 januari 2013
kl 19:09:36

16/1 11:24:36 1      100 kr
21/1 18:50:49 2      Vinnande bud